#

Server Kurulumu ve Yapılandırılması

İşletmenin Üretim, finansman ve lojistik gibi hayati fonksiyonlarınızı yönetebilmek, müşterileriniz ve çalışanlarınız arasında kesintisiz iletişim kurarak verimliliği artırmak için doğru sunucu, veri depolama ve network altyapısına sahip olmalısınız.

Veri merkezlerine yerleştirilen yeni nesil sunucular, artık aynı ve hatta daha küçük alanlar içerisinde daha performanslı ve daha az enerji tüketen çözümler üretiyor.

İRCOM Bilgi Teknolojileri, tüm müşterilerine yüksek performanslı ancak maliyetleri düşük, sunucu çözümleri sunarak, artan enerji maliyetlerini azaltmayı ve veri merkezi konsolidasyonlarına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Kurumsal düzeydeki uygulamalarda, sunucuların toplam sistem içerisinde bütünleştirilmesi çalışmaları yürütülmektedir

Proje Yönetim Hizmetleri

Bilgi Güvenliği

İş Sürekliliği

Microsoft İş Teknolojileri

Ağ Teknolojileri

7/24 Destek Hattı

BT Danışmanlık Servisimiz, büyük ve orta ölçekli organizasyonların, bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir

Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içine katarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm yeni teknoloji avantajlarını müşterilerimize sunmaktır.

Danışmanlık Servisi’mizin verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.