#

Sanallaştırma Teknolojileri

Sanallaştırma teknolojileri ile gerçekleştirilen sunucu konsolidasyonu; küçükten büyüğe birçok kurum tarafından bilgi işlem operasyonlarının verimliliğini artırmak, büyüyen BT maliyetlerinin azaltılmasını sağlamak ve genel maliyetleri düşürmek için kullanılmaktadır.

Sanallaştırma teknolojiler, artan BT maliyetlerinizin kontrol altına alınması, endüstri standartlarındaki sunucularınızın konsolidasyonunu yaparak envanter yönetiminizi sağlamanızı, yazılım geliştirme süreçlerinizi kısaltıp optimize etmenizi ve en önemlisi kritik iş süreçlerinizin devamlılığını sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Sahip olduğunuz bilişim teknolojilerini kontrol altına alarak daha az sayıdaki kalifiye insan gücü ile daha fazla işi yönetebilir, ileriye dönük daha kolay kararlar alabilirsiniz. Böylece ülke ekonomisine de katkı sağlarsınız. Mevcut altyapının en optimize şekilde kullanımı gereksiz veya atıl yatırımları önlerken, kurulan yapının esnek bir platform üzerine oturması sizin donanım veya kişi bağımlılığınızı ortadan kaldırmaktadır.

#

Bilişim teknolojilerinde günümüzün en önemli vizyonu olarak kabul edilen sanallaştırma teknolojileri birçok şirketin altyapı standardı haline gelmiştir. Günümüzün birçok küresel oyuncusu, yapacakları BT yatırımlarında satın alacakları yazılımların sanal platformlarda çalışma şartını aramaktadır.

#

İRCOM Teknolojiler. sunucu ve masaüstü sanallaştırmasında Vmware VIP Enterprise uzmanlığı ile bölgesindeki birçok firmada başarılı projeler gerçekleştirmiş, ülkemizin en deneyimli kadrolarından birine sahip olmuştur.